Skip to main content

Wil je aan de slag met het lezen van eenvoudige, maar geen kinderlijke boeken? Kijk dan eens naar het materiaal van uitgeverij De Stiep Educatief. Zij ontwikkelt materialen voor lezen, gericht op leesplezier. Boeken, gedichten, reisverhalen… Voor iedere volwassene wat wils.

Bron

Wat is het?

Lees- en lesmateriaal dat speciaal is ontwikkeld voor laagopgeleide volwassenen, zowel Nederlandstalig als anderstalig. De boeken sluiten aan bij de wereld van volwassenen, maar zijn eenvoudig te lezen. Er zijn grappige, spannende en romantische boeken. Maar bijvoorbeeld ook gedichten, reisverhalen of boeken over de geschiedenis.

Voor wie is het?

Voor laagopgeleide volwassenen, zowel Nederlandstalig als anderstalig. 

Waaruit bestaat het?

Boeken die aansluiten bij de wereld van volwassenen, maar eenvoudig zijn te lezen. Er zijn grappige, spannende en romantische boeken. Maar bijvoorbeeld ook gedichten, reisverhalen of boeken over de geschiedenis.

Hoe gebruik je het?

Kies samen met de deelnemer(s) een aantrekkelijk boek.

Hoe kom je eraan?

Ga naar de website van uitgeverij De Stiep Educatief.

Taal Lezen en schrijven NT1 NT2 1F 2F A2 B1
Terug naar boven

Op de hoogte blijven?

Heb je interesse in meer informatie over basisvaardigheden? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.